ÜLKÜM GÖNÜLLÜSÜ OLMAK

 

Değerli okurlarım.
Ülküm Eğitim 2000 yılında Milli Manevi değerlerine önem veren öz kültürüne bağlı, vatanını, milletini, devletine sevdalı nesiller yetiştirmek ulvi gayesi, ülküsüne hizmet etmek için bir avuç gönüllü tarafından kurulmuştur.
Rabbime hamdolsun ki bugün bir avuç değiliz büyüdük, çoğaldık, güçlendik. Daha da büyümek, çoğalmak ve güçlenmek için olanca gücümüzle çalışıyoruz. Gelecek bizlere umut veriyor. Rabbim yolumuzu açık etsin.
Hedeflerimize kısa zamanda ancak sağlam zeminde emin adımlarla hizmet edebilmemiz için Ülküm Eğitim ile buluşan veya buluşturduğumuz her biri birbirinden değerli arkadaşlarımızın her biri samimiyetle, ihlasla bütün önyargı ve endişelerden uzak biçimde Ülküm Eğitim gönüllüsü olmalıdır. Ömrü boyunca günlerinin, haftalarının ve aylarının bir kısmını veya vaktinin bir anını Ülküm Eğitime şahsen sağladığı maddi manevi desteğin yanı sıra gönüllülük anlayışı içerisinde yeni gönüllülerin bulunmasına da katkı sağlamalıdır.
Zira; yüzde yüz Türk Milletinin gelecek neslinin eğitimine hedef seçmiş Ülküm Eğitim; ithal bir takım odakların destekleriyle değil Yüce Türk Milletinin sevdalılarının omuzlarında yükselecektir. Ülküm Eğitim bir kişinin, bir ekibin, bir gurubun değil ulvi bir davaya gönül verenlerin ortak değeridir.
Ülküm Eğitim; Ülküm Eğitim gönüllülerinin omuzlarında yükselerek menzile varacaktır.

Mehmet AYDIN
   

ÜLKÜM GÖNÜLLÜSÜ OLMAK - ulkum eğitim kurumları , nilüfer bursa , osmangazi ülküm eğitim kurumları
Ülküm Eğitim 2000 yılında Milli Manevi değerlerine önem veren öz kültürüne bağlı, vatanını, milletini, devletine sevdalı nesiller yetiştirmek ulvi gayesine, ülküye hizmet etmek için
Ülküm Eğitim 2000 yılında Milli Manevi değerlerine önem veren öz kültürüne bağlı, vatanını, milletini, devletine sevdalı nesiller yetiştirmek ulvi gayesine, ülküye hizmet etmek için